Nozbart Tuz Klor Jeneratörleri

Nozbart Havuz Tuz Klor Jeneratörleri

Şahsi alanlarımızda kullandığımız ya da ortak kullanıma açık havuzların bakım ve temizliği büyük önem taşır. Doğrudan iç içe olduğumuz yapılardan dolayı sağlık durumu açısından olumsuzluklar çekilir. Bakım ve temizlik işlemlerinin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesi için birtakım malzemeler edinmemiz gerekir. 

Suyun temiz kalmasını sağlayacak ve deformasyonları minimum seviyeye çekecek çözümler bulmamız mümkündür. Havuz tuz klor jeneratörleri bu çözümlerin başında gelir. Nozbart Havuz Klor Jeneratörleri seçeneklerini tercih etmek hem ekonomik hem etkili hem de güvenli bir çözüm olarak karşımıza çıkar. 

Düşük ağırlıklı olduğundan az güç tüketirler, pek çok fonksiyon ve kolay kullanımıyla da avantaj sağlar. Havuz temizliğini sağlamak için klor kullanımının düzenli bir şekilde yapılması gerekir. Bu işlemin maliyetini en aza indirgemek ve doğal bir yöntem sayesinde klorlama işlemini gerçekleştirmek isterseniz sizleri sayfamızda yer alan Nozbart Tuz Klor Jeneratörü’nü incelemeye davet ediyoruz.

Nozbart Tuz Klor Jeneratörü Nedir?

Nozbart Tuz Klor Jeneratörü, elektroliz yolu ile havuz suyuna eklenen tuzdan klor elde eder. Cihaz, dezenfeksiyon için gerekli olan kloru tuzdan sağlar. Şahıs havuzları, ortak alan havuzları gibi bakım güçlüğü olan havuzlar için kullanışlı bir cihaz olarak göze çarpar. Tuz havuza eklenir ve sistem çalıştığı sürece klor gazı üretilir. Havuz suyu seviyesi farklı sebeplerden dolayı eksilebilmektedir. Eksilen suyun tamamlanması gerekir ki, bunun yolu taze su almaktan geçer. Bu sebeple havuz suyundaki tuzluluk oranı azalmaktadır. Bu tür risklere karşı cihazda tuzluluk oranı uyarıcısı bulunur ve tuz azalınca sinyal verir. Böylelikle havuza tuz eklenir. Tuzun saflık derecesi ne kadar yüksek olursa bakım konusunda az sorun çıkarır. 

Havuz suyuna eklenecek olan klor miktarının doğru oranda belirlenmesi ve düzenli bir şekilde suyun klor miktarının ölçümünün yapılması gerekli bir durumdur. Nozbart Tuz Klor Jeneratörü kullanılması durumunda böyle bir ölçüm gerekliliği doğrudan ortadan kalkar. Havuz suyu içerisindeki klor miktarının uygun miktarlarda seyretmesini sağlamasının yanı sıra havuzun en iyi şekilde dezenfeksiyon işlemlerini de gerçekleştirir. Az miktarda tuz ve doğal yöntemler sayesinde çevre dostu bir havuz temizliği elde edilmiş olur.

Nozbart Tuz Klor Jeneratörü Modelleri Nelerdir?

Nozbart NTJ-020 tuz klor jeneratörü modelimiz, son derece kolay kuruluma sahiptir. Aynı zamanda gelişmiş teknoloji ile işlenir. Pek çok fonksiyonu bulunan model tasarruf sağlar ve çevre dostudur. Birkaç düğme ile işlemler kolaylıkla gerçekleşir. 

Giriş çıkışın aynı yerden olması sayesinde minimum boru modifikasyonları sağlanır. Kimyasal maddelerin az kullanılması ile kaliteli su ihtiyacı da karşılanır. Klor seviyesi kullanıcı tarafından ayarlanabilir. Farklı seviyeler arasından seçim yapılması mümkündür. Tuz seviyesinin azalması durumunda uyarı veren alarm mevcuttur ve herhangi bir arıza durumu oluşursa aynı şekilde alarmı bulunur. Model su kesintisine ve su sıcaklığına karşı koruma sağlar, bu da ömrünü uzatır ve dayanıklı ömrü sayesinde uzun yıllar boyunca kullanılır. Cihaz otomatik bir sistem ile çalışır. Herhangi bir güç kesintisi durumunda sistem kapanır ve geri geldiğinde çalışmaya devam eder. Ortaya çıkabilecek olumsuz sistem durumlarında sıfırdan çalışmaya başlar. Modelde mekanik buharlaştırılmış tablet tuz, granül deniz tuzu kullanılması önerilir. Tuzda %99 ya da daha yüksek saflık olması gerekir. Sayfamızdan pastan koruma ve topraklama cihazı modellerimize de göz atabilir ya da uzmanlarımızı arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Nozbart Tuz Klor Jeneratörü Fiyatları

Firmamız bünyesinde 7 markaya ait tuz klor jeneratörü satışı vardır. Bu cihazlardan bir tanesi de birden çok fonksiyona sahip ve kolay kullanım sunan Nozbart Tuz Klor Jeneratörü’dür. En iyi tuz klor jeneratörü fiyatlarını müşterilerine sunan firmamız, dönemsel kampanyalara da yer verir. Ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek için sitemizi ziyaret ederek sunduğumuz çözümlerden faydalanabilirsiniz. Nozbart NTJ-020 Tuz Klor Jeneratörü

Nozbart NTJ-020 Tuz Klor Jeneratörü

Nozbart NTJ-020 Tuz Klor Jeneratörü ÖzellikleriHat üstü olarak kolay montaj ve kurulumu yapılan Tuz ..

42.089,86TL Vergiler Hariç: 35.669,37TL

Nozbart Pastan Koruma ve Topraklama Cihazı

Nozbart Pastan Koruma ve Topraklama Cihazı

Nozbart Pastan Koruma ve Topraklama Cihazı ÖzellikleriTek cihaz ile iki işlem bir arada, içerisinde ..

2.601,92TL Vergiler Hariç: 2.205,02TL

Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)