Havuz Robotları

Havuz Robotları Modelleri ve Fiyatları
Hayatı kolaylaştıran robotik sistemler havuz bakımı alanında da oldukça etkindir. Havuz robotları, havuzun kirlenen zeminini süpüren, havuz içindeki pislikleri filtreleyerek toplayan çok kullanışlı havuz bakım ürünleridir. Havuz suyunun her daim hijyenik kalması için birçok sistem kullanılsa da havuzlar çevresel faktörler sebebi ile farklı birikintilerle dolar. Havuz temizleme robotu, havuz temizliğini profesyonel şekilde yapan çok işlevsel bir üründür. Zamandan, maliyetten tasarruf etmenizi sağlarken sağlık ve hijyen açısından da emin olmanızı sağlar. Kullanımı kolay ve rahattır. Havuz temizleme motoru, havuz temizliğini çok daha kısa sürede çok daha profesyonel şekilde yapmanızı sağlar. Farklı markaların sunduğu farklı modellerde havuz temizleme robotu seçeneklerinin yanı sıra havuz temizleme filesi gibi ürünleri de sitemizde bulabilirsiniz. En iyi markaların yüksek kalitedeki ürünlerine indirim ayrıcalıklarıyla sahip olabilirsiniz.


Havuz Temizleme Robotu Fiyatları
Filtre, fırça, ergonomi, kapasite ve kullanım kolaylığı gibi etmenler havuz temizleme robotları fiyatları üzerinde etkilidir. Farklı kullanımlara yönelik havuzlar için tasarlanmış farklı modeller bulunur. Havuz ekipmanlarında kendini kanıtlamış Dolphin, ICH, Zodiac, TigerShark gibi markaların farklı model seçenekleri farklı işlevsel özellikler sunar. Dolphin havuz robotları arasında C4 gibi son teknoloji modeller öne çıkar. Yüksek kalitedeki Dolphin Havuz Robotları seçeneklerini sitemizden inceleyebilir, indirim olanaklarından yararlanarak uygun fiyatla satın alabilirsiniz. Zodiac havuz robotları çok tercih edilen yüksek kalite seçenekler sunar. En iyi markaların yüksek kalitede havuz robotu modellerini sitemizden tüm detayları ile inceleyebilir, havuz temizleme süpürgesinden havuz malzemelerine kadar birçok işlevsel ürünü uygun fiyatlarla alabilirsiniz.


Havuz Robotu Nedir?
İleri teknoloji havuz bakım ürünleri olan havuz robotları , havuz tabanını ve duvarlarını fırçalayarak süpüren, havuz yüzeyini hijyenik hale getiren, havuz suyundaki pislikleri filtreleyerek toplayan çok kullanışlı ürünlerdir. Havuz temizleme süpürgesi olarak da bilinen bu işlevsel robotlarla havuzları temizlemek çok kolay hale gelmiştir. Zemin ve duvarları, havuz işinin her yerini bu robotlarla temizlemek mümkündür. Dışarıdan kontrol edilebilen havuz robotlarıyla her boyut ve derinlikte havuzu kısa sürede temizleyebilirsiniz. Robotta bulunan havuz temizleme filesi tüm kaba pislikleri toplarken, kartuş filtresi sayesinde de  çok küçük 5 mikrona kadar gözle görülemeyen kalıntıları içerisinde hapseder. Robotların çalışma prensibi evlerde kullanılan elektrik süpürgelerine benzer. Ancak daha teknik özelliklere sahiptir. Yüksek kalitede son model havuz robotu seçeneklerini sitemizden inceleyebilir, indirimli fiyat avantajları Dolphin, Zodiac veya ICH havuz robotları gibi kalite markaların modellerini güvenle sipariş edebilirsiniz.


Havuz Dibi Nasıl Temizlenir?
Günümüzde artık çok zaman alan ve emek isteyen havuz temizliğine teknolojik çözümler gelmiştir. Havuz dibini temizlemek için havuz robotları kullanılabilir. Havuz zeminini ve duvarlarını mükemmel şekilde temizleyen havuz robotlarını sitemizden inceleyebilirsiniz. Zodiac Havuz Robotları gibi kaliteli ürün seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Dip temizliği için ekstra özellikleri olan modellere bakabilirsiniz. Dipteki dar alanları ve detayları profesyonelce temizleyen robotlarda özel sistemler bulunur. Dolphin Havuz Robotları en çok tercih edilen havuz dip temizliği robotları arasında yer alır. Havuz temizliği için tam aradığınız robot modelini sitemizde bulabilir ve indirim olanaklarımızdan yararlanarak oldukça uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.


Havuz Robotu Nasıl Çalışır?
Havuz robotlarının mekanik sisteminde yapay zeka kullanılır. Yönlendirmeyi dışarıdan alan ve tamamen kendisi bulan modeller vardır. Temel çalışma prensibi elektrik süpürgesine benzerlik gösterir. Pislikleri toplayan bir filtresi vardır. Yerleri ve duvarları süpürürken fırçalar kullanılır. Yeni teknolojilerle farklı işlevsel özelliklere sahip olan bu robotlar hijyenik temizlik yapar. Havuzda pislik kalmamasını ve havuzun temiz olmasını sağlar. Yüksek özellikleri olan modellerde mobil uyulama eşleşmesi de vardır. Robotu telefonla kontrol etmek bu modellerde mümkündür. Havuz derinliğine göre farklı metrelere göre tasarlanmış modeller arasından seçim yapılabilir. Manevra kabiliyeti sayesinde havuz içinde kolaylıkla hareket ederek temizliği mükemmel şekilde sağlar. Yüksek teknolojili Zodiac, Dolphin, ICH veya Hayward, TigerShark, Havuz Robotları modellerini sitemizden inceleyebilir havuz temizliği için güvenilir bir çözüme sahip olabilirsiniz.


En İyi Havuz Temizleme Robotu Hangisi?
Havuzun mimari yapısı, kullanım koşulları, derinliği gibi birçok etmen en iyi robotun hangisi olduğunu belirlemede size yardımcı olacaktır. Her havuz için uygun olan modeller farklıdır. Boyut olarak da işlev olarak çok çeşitli seçenekler sunulur. Seçiminizi yaparken öncelikle marka kalitesine dikkat etmelisiniz. Havuz ekipmanları üretiminde kendini kanıtlamış Dolphin, Zodiac, TigerShark ya da ICH Havuz Robotları seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Aynı zamanda menşei Fransa olan ve Türkiye pazarına yeni giren, yıllarca  bir çok Avrupa ülkelerinde yaygın olarak kullanılmış ve büyük beğeni kazanmış Bwt Havuz Robotları ultra ince 2 mikron gözenekli filtresi, düşük enerji sarfiyatı, engel tanımayan büyük tekerlekleri ve akıllı navigasyon sistemi ile kendisini kanıtlamış bir markadır. Bwt markası adı altında Telsa şarjlı havuz süpürgeleri de seçenekler arasında yer alır. Uzun vadede iyi markalar her zaman size kazanç sağlar. Sitemizde yer alan yüksek kalite markaların havuz temizleme motoru seçeneklerini güvenle inceleyebilirsiniz. Havuzun koşullarına uygun seçenekleri belirleyerek indirim olanakları ile en iyi havuz temizleme robotları fiyatları ile sahip olabilirsiniz.


Havuz Robotu Yedek Parçaları
Hayatta her şeyin bir ömrü olduğu gibi, belirli bir süre çalıştıktan sonra deforme olan havuz robotuna ait yedek parçaları da web sitemizde bulabilirsiniz. Dolphin Havuz Robotları yedek parça olarak web sitemizde, 50 mikrona kadar olan partikülleri yakalamanıza yardımcı olan yedek kartuş filtre, ağaç ve bitkilerden düşen yaprak tarzı büyük parçacıkları tutmaya yarayan ağ filtre, seramik ve liner kaplama yüzeylerde ekstra performans sağlayan wonder brush fırçalar, kolay depolamada yardımcı olan taşıma arabaları, uzaktan kumanda ve sinyal kablosunu bulabilirsiniz.

Aynı zamanda Zodiac Havuz Robotu Yedek Parça çeşitlerini web sitemizde bulabilirsiniz. RT Serisi zodiac havuz robotları, Plastik liner kaplama havuz yüzeylerine göre üretildikleri için, seramik yüzeyli havuzlarda kullanıldığı zaman istenmeyen sonuçlar ve düşük performanslı duvar temizliği yaşama ihtimalleri yüksektir. Bu sebeple RT Serisi havuz robotları için seramik yüzeyli havuzlarda kullanılması için özel fırçalar bulunmaktadır. Ağaç yaprakları vb. büyük parçacıklar için ağ filtre çeşitlerimizde güncel ve düzenli olarak stoklarımızda bulunmaktadır.


Havuz Robotu Hakkında Sıkça Sorulan Sorular


Havuz temizleme robotu nasıl çalışır?

Havuz robotlarının çoğu, ön kısmındaki fırçalar ve onları döndürmeye yardımcı olmak için paletler ve tekerleklerle donatılmıştır . Tüm havuz robotları, toplanan döküntüleri ve çöpleri tutmak için dahili torbalarla üretilmiştir. Ayrıca havuzunuzun içindeki suyu filtrelemeye ve temizlemeye yardımcı olan dahili filtrelere sahiptir.
Havuz temizleme robotunun avantajları nelerdir?
En önemlisi, bir daha geri getiremeyecek olduğunuz zamanınızı kazandırır. Elle yapılan temizliğe göre, havuzu daha iyi ve daha hızlı temizlerler. Ayrıca kullanımları, karmaşık diğer temizlik sistemlerine göre, daha basittir.  Daha fazla enerji verimliliği sayesinde, güç, su sarfiyatı ve kimyasal maliyetlerinden tasarruf sağlarlar.


Alt Kategoriler

Bwt B Line B100 Havuz Robotu

Bwt B Line B100 Havuz Robotu

BWT B100 Havuz Robotu Fiyatları ve ÖzellikleriB line BWT robotik havuz temizleyiciler; performansı, ..

53.033,22TL Vergiler Hariç: 44.943,41TL

Bwt B Line B200 Havuz Robotu

Bwt B Line B200 Havuz Robotu

BWT B200 Havuz Robotu Fiyatları ve ÖzellikleriB line BWT robotik havuz temizleyiciler; performansı, ..

64.206,16TL Vergiler Hariç: 54.412,00TL

Bwt Cosmy Bot 150 Havuz Robotu

Bwt Cosmy Bot 150 Havuz Robotu

BWT Cosmy The Bot 150 Havuz Robotu Fiyatları ve ÖzellikleriEN MODERN TEKNOLOJİ: Eşsiz güvenilirlik i..

61.145,08TL Vergiler Hariç: 51.817,87TL

Bwt Cosmy Bot 200 Havuz Robotu

Bwt Cosmy Bot 200 Havuz Robotu

BWT Cosmy The Bot 200 Havuz Robotu Fiyatları ve ÖzellikleriCosmy bir Bluetooth modülü içerir. AppSto..

60.609,39TL Vergiler Hariç: 51.363,89TL

Bwt Cosmy Bot 250 Havuz Robotu

Bwt Cosmy Bot 250 Havuz Robotu

BWT Cosmy The Bot 250 Havuz Robotu Fiyatları ve ÖzellikleriCosmy bir Bluetooth modülü içerir. AppSto..

69.256,95TL Vergiler Hariç: 58.692,33TL

Bwt D200 Havuz Robotu

Bwt D200 Havuz Robotu

BWT D200 Havuz Robotu Özellikleri10 metreye kadar olan havuzlar için.Zemini, duvarları ve su hattını..

47.446,75TL Vergiler Hariç: 40.209,11TL

Bwt D200 Lite Havuz Robotu

Bwt D200 Lite Havuz Robotu

Bwt D200 Lite Havuz Robotu ÖzellikleriBwt Lite D Serisi Havuz Robotları mükemmel temizlik, temiz su ..

42.855,13TL Vergiler Hariç: 36.317,90TL

Bwt D300 Havuz Robotu

Bwt D300 Havuz Robotu

Bwt D300 Havuz Robotu ÖzellikleriEşsiz emiş gücüBWT robotik temizleyiciler, piyasadaki tüm robotlar ..

55.099,45TL Vergiler Hariç: 46.694,45TL

Bwt Manga + Şarjlı Havuz Robotu

Bwt Manga + Şarjlı Havuz Robotu

BWT Manga + Şarjlı Havuz Robotu Fiyatları ve ÖzellikleriKablosuz : Elektrik kablosu ile kısıtla..

29.883,80TL Vergiler Hariç: 25.325,25TL

Bwt Manga S Şarjlı Havuz Robotu

Bwt Manga S Şarjlı Havuz Robotu

BWT Manga S Şarjlı Havuz Robotu Fiyatları ve ÖzellikleriKablosuz : Elektrik kablosu ile kısıtla..

34.934,58TL Vergiler Hariç: 29.605,58TL

Bwt Şarjlı Telsa 90 Havuz Robotu

Bwt Şarjlı Telsa 90 Havuz Robotu

BWT Şarjlı Telsa 90 Havuz Robotu Fiyatları ve ÖzellikleriYüksek Emiş gücü ile Şarj Edilebilir Orta v..

19.552,65TL Vergiler Hariç: 16.570,04TL

Dolphin 2x2 Pro Gyro Havuz Robotu Kablosu Fırdöndülü 40m

Dolphin 2x2 Pro Gyro Havuz Robotu Kablosu Fırdöndülü 40m

Dolphin 2x2 Pro Gyro Modeli Havuz Robotları için Fırdöndülü 40m Yüzer kabloDolphin kendinden hareket..

37.128,99TL Vergiler Hariç: 31.465,25TL

Dolphin 2x2 Pro Gyro Havuz Robotu Kombine Palet

Dolphin 2x2 Pro Gyro Havuz Robotu Kombine Palet

Dolphin 2x2 Pro Gyro havuz robotu pvc combine palet (1 ad Fiyatıdır.)1 ad 2x2 havuz robotu için gere..

2.777,93TL Vergiler Hariç: 2.354,18TL

Dolphin 2x2 Pro Gyro Havuz Robotu Sünger Palet

Dolphin 2x2 Pro Gyro Havuz Robotu Sünger Palet

Dolphin 2x2 Pro Gyro Havuz Robotu Sünger Paleti (1 Adet) Belirtilen fiyat 1 adet sünger palet i..

5.871,54TL Vergiler Hariç: 4.975,88TL

Dolphin 2x2 Progyro Havuz Robotu Trafosu

Dolphin 2x2 Progyro Havuz Robotu Trafosu

Dolphin 2x2 Pro Gyro Serisi Güç Ünitesi Fiyatları ve ÖzellikleriDolphin, kapsamlı havuz temizleyicil..

16.951,50TL Vergiler Hariç: 14.365,68TL

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 97 (7 Sayfa)