Ayak Dezenfektanlari

Havuz Ayak Dezenfektanı

Havuz temizliği havuz bakımı konusundaki en önemli noktalardan biridir. Eğer bir havuzun temizliği doğru şekilde yapılmazsa havuzu kullanan kişilerin mikrop kapma olasılığı ve dolayısıyla hasta olma riski artıyor. Özellikle yaz sezonunda sıcaklarla birlikte serinlemek için daha çok kullanılan havuzlarda düzenli temizlik ve hijyen tedbirleri şarttır. Havuz ayak dezenfektanı her havuzda bulunması gereken önemli bir üründür. Bu dezenfektan sayesinde havuza girecek kişiler ayaklarını steril hale getirir. Ayaklar bakteri oluşumuna daha uygun olduğundan dolayı havuza girmeden önce mutlaka uygun dezenfektanlarla temizlenmelidir. Böylelikle yalnızca havuzu temiz tutmakla kalmaz, aynı zamanda ayaklarda mantar oluşumunun da önüne geçilmiş olur. Detaylı bilgi için web sitemizden yararlanabilir, daha fazla bilgi almak isterseniz de web sitemizde bulunan telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Uygun fiyatlarla alışveriş yapabilirsiniz. Geniş ürün seçeneklerimiz sayesinde aradığınız her malzeme ya da kimyasalı kolayca sitemizde bulabilirsiniz.


Ayak Dezenfektanı Özellikleri Nelerdir, Nasıl Kullanılır

Konsantre şekilde bulunan bu ürünler oldukça ekonomiktir. Dezenfektan özelliği sayesinde mikrop, bakteri ve birtakım virüslere karşı etkilidir. Sağlığa zararlı fenol ya da aldehit içermeyen havuz ayak dezenfektanı ayak havuzlarında da güvenle kullanılabilir. Özenle hazırlanan formülü ayakların iyice temizlenmesini sağlar. Bunun yanı sıra koku giderme etkisi de bulunur. İstediğiniz her yerde dezenfeksiyon amacıyla kullanabileceğiniz işlevsel bir üründür. Havuz kenarlarında dezenfeksiyon ve temizlik için kullanılabilen bu ürün yapısından dolayı kullanıldığı yerde kayganlığa sebebiyet verebilir. Bundan dolayı mutlaka ayak havuzunun etrafına paspas gibi kaymaz tabanlı malzemeler konulmalıdır. Ayak dezenfektanları havuz kenarına sıkılarak ya da havuz etrafına konulan ayak havuzlarında kullanılabilir. Havuza girmeden önce ayakların steril hale gelmesine yarayan ürün sayesinde havuzda hijyen sağlanır. Toplu şekilde kullanılan havuzlarda havuz ayak dezenfektanı mutlaka bulundurulmalıdır. Aksi takdirde gereken hijyen sağlanamaz ve havuza giren kişilerde birtakım sağlık problemleri görülebilir. Kurulum ya da montaj gerektirmeyen ayak havuzları sayesinde kirlenen ayaklar rahatlıkla temizlenebilir. Dezenfektanın kaygan yapısından dolayı ayak havuzunun çevresine kaymaz tabanlı paspaslar konularak güvenlik oluşturulur. 100 m³ su için yarım litre kadar dezenfektanı sulandırarak kullanabilirsiniz. Böylelikle ayak mantarının da önüne geçebilirsiniz.


Havuz Ayak Dezenfektanı Fiyatları

Bir havuzu temiz tutmak için kullanılan havuz kimyasalları tek başına yeterli gelmeyebilir. Sürekli olarak pek çok kişi tarafından paylaşılan havuzlarda hijyeni sağlamak daha zordur. Yeterli hijyen sağlanamadığında havuz mikrop ve bakteri oluşumuna açık olacağından kişilerde ayak mantarı ve idrar yolu enfeksiyonları gibi birçok farklı sağlık sorunu görülebilir. Havuz ayak dezenfektanı havuzunuzu temiz tutmak için gerekli bir diğer üründür. Havuza girmeden önce yere temas ederek kirlenen ayaklar bu dezenfektan sayesinde kolayca temizlenir. Ürün fiyatı boyutuna göre değişebilir. Satın almadan önce daha fazla bilgi edinmek isterseniz bizi arayabilir, sizin için en uygun ürünleri kolayca seçebilirsiniz. Bu alanda uzman ve deneyimli ekiplerimiz ihtiyacınızı tam olarak belirleyerek, size en uygun çözümleri sunar ve en uygun ürünleri tercih etmenize yardımcı olur. Uygun fiyatlarla en doğru ürünleri satın alabilir ve kaliteli ürünler ile yüksek performanslı bir kullanım elde edebilirsiniz.Wtr Ayak Dezenfektanı 10 KG

Wtr Ayak Dezenfektanı 10 KG

yak Banyosu Ayak DezenfektanıAYAK DEZENFEKTANI Ürün Özellikleri: Konsantredir. Ekonomiktir. dez..

1.874,91TL Vergiler Hariç: 1.588,91TL

Wtr Ayak Dezenfektanı 20 KG

Wtr Ayak Dezenfektanı 20 KG

Ayak Banyosu Ayak DezenfektanıAYAK DEZENFEKTANI Ürün Özellikleri: Konsantredir. Ekonomiktir. de..

3.711,56TL Vergiler Hariç: 3.145,39TL

Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)