Çim Sınırlayıcılar

Çim Sınırlayıcı / Çim Ayırıcı


Çim sınırlayıcı kullanmak bahçenizin veya bahçenizin bir bölümünü diğerinden ayırmak ve görsel ilgi eklemek için harika bir yoldur. Çim ayırıcı esnek ürünler rulo halinde gönderilir. Çim ayraçlarında düz ve sert olanlar mevcuttur. Küçük bir testere veya bıçakla kesebilirsiniz. Güzel ve temiz kesimler yapabilmeniz için mini testere kullanmanızı öneririz. Bunlar her türlü bahçe ve avlu için mükemmeldir.

Bahçe ayracı, çiçek tarhlarını, sebze bahçelerini, çimenli alanları, ağaçları, çalılıkları ve görsel olarak bölünmesi gereken diğer her şeyi ayırmak için kullanın. Çim ayrıştırıcı, yabani otların büyümesini engeller ve çimlerin biçilmesini veya bakımını kolaylaştırır. Çim çitlerini bitkilerin altında, yürüyüş yollarının çevresinde, araba yollarının yakınında, teraslarda, havuz alanlarında ve çim yetiştirmeyle ilgili sorununuz olan her yerde kullanın. Bir çim alanını başka bir çim alanından ayırmak için çim ayırıcıları kullanın.

Çim sınırlayıcılar gibi galvaniz metal ayırıcı bu malzeme de yabani otların büyümesini engeller ve çimlerin bakımını kolaylaştırır. Ağaç gövdeleri, çalılıklar, çiçek tarhları ve çimlerin büyümesini sağlamak için ihtiyaç duyduğunuz her yerde kullanın, ancak onu diğer alanlardan ayırın. Bir çim alanını başka bir çim alanından ayırmak için galvanizli metal çim ayırıcıları kullanın. Çim bölücü ve çim ayırıcılar gibi bu malzeme de yabani otların büyümesini engeller ve çimlerin bakımını kolaylaştırır.

Özellikle yeni bir çim koyduğunuz zaman çevre düzenlemesi için de idealdir. Bir çim alanını başka bir çim alanından ayırmak ve ışıklandırmak için neon led takılabilir çim çiti yani peyzaj bölücülerini kullanın. Bu plastik çim sınırlayıcılar, çimlerinizi biçmeyi veya bakımını kolaylaştıracak şekilde tasarlanmıştır. Bunları bitkilerin altında, yürüyüş yollarının çevresinde, araba yollarının yakınında, teraslarda, havuz alanlarında ve çim yetiştirmeyle ilgili sorununuz olan her yerde kullanın. Bahçe ve peyzaj ekipmanları, siyah, yeşil, kahverengi, beyaz ve antrasit renk seçenekleri.

Plastik çim sınırlayıcı, cim ayirici, çim ayracı ve çim ayraç, galvaniz metal çim ayırıcı, neon led takılabilir çim ve peyzaj ayraçları, çimen ayırıcılar, bahçe ve peyzaj düzenleme ekipmanları, siyah, yeşil, kahverengi, beyaz ve antrasit renk seçenekleri ile bahçenize renk katacak.Ağaç çevresi çim ayraçları ile desen ve şekil verilebilir yapıya kavuşacak. Çiçek ve bitki parterlerini vurgulamak ve harf yazmak esnek çim sınırlayıcı ile çok kolay.

Çim kenarlarında uzun ve düz alanlar varsa strong ve düz çim ayracı kullanmanız daha uygun olacaktır. Dilerseniz bahçe ve bitki alanlarını aydınlatmak için neon hortum led takılabilir cim bolucu ürünleri kullanabilirsiniz.
duz-cim-ayirici

Ledli cim ayraci ile bordür kenarları yol kenarı ve bitki altlarında dilediğiniz aydınlatma imkanına erişebilirsiniz.

Ledli cim sinirlayici ürünümüz U şeklinde tepe noktasına sahip kanalı mevcuttur. İçerisine 8 mm genişliğinde neon hortum led takabilirsiniz.

ÇİM sınırlayıcı ürünlerimiz 9 ile 12 kg arasında ağırlığa sahip olup piyasada bulunan 6 kg’lık muadil ürünlerden çok daha kaliteli ve uzun ömürlüdür.Çim ayırıcı ve peyzaj sınırlayıcı ayraçlar 7.5 cm yüksekliğinde olup sabitleme kazıkları ve bağlantı aparatları ile birlikte gelmektedir.

Otopark alanlarda çim alanların zarar görmesini istemiyorsanız çim koruyucu petek ızgara sistemi aradığınız üründür. CIM koruma peteği içerisinde bulunan boşluklar ile çimin toprakla buluşmasını sağlarken birbirine geçme yapısı sayesinde sağlam bir zemin oluşturmaktadır.

Çim koruyucu ızgara içerisine çim tohumu, podima taşı, çakıl vb malzemeler ile doldurabilirsiniz.

Yine peyzaj alanlarında önemli olan galvaniz metal çim ayıran ürünlerimiz ile 10 cm ve 15 cm yüksekliğinde çim sınırlama alanları oluşturabilirsiniz.


Galvaniz metal çim ayraçları hem esnek hem de düz alanlarda rahatlıkla kullanılabilir.

Şev alanları ve eğimli alanlarda Hücresel geocell dolgu sistemleri ve çim koruyucu petek dokulu zemin ızgaraları kullanılabilir.

Genellikle eğimli alanlarda toprak ve bitki örtüsünün kaymasını engelleyen geocell dolgu sistemi ürünleri, çim koruyucu ızgara modelleri çokça terih edilmektedir.

Peyzaj koruma ve bahçe alanlarını sınırlamada kullanılan plastik ayraçlar, son derece dayanıklı ve kaliteli malzemeden üretilmiş olup, uzun yıllar bahçenizin düzenini sağlamaya yardımcı olur. Çim çit, yapay çim zemin, organik çimen ve çayır kullanılan tüm bahçelerde ve çim sahalarda kullanıma uygundur.


Çim Sınırlayıcı Nedir?Çim ayracı toprak zeminde veya sert zeminde sınırlandırma ve şekil verme amacıyla kullanılan üründür. Genellikle toprak ve çim alanı birbirinden ayırmak için kullanılır. Peyzaj tasarımlarında sıklıkla tercih edilir. Çim ve podima taşının kullanıldığı uygulamalarda ayırma amacıyla çokça kullanılır. Plastik ayraçlar esnek, sert ve led takılabilen çim sınırlayıcı çeşitleri mevcuttur. Esnek ürünler eğrisel hatlarda yapılmış bir peyzaj tasarımında rahatlıkla kullanılır. Düz ve sert ürünler ise daha keskin hatların bulunduğu tasarımlarda net ve temiz bir görüntüye ulaştırır. Çim sınırlayıcı ürünler bahçe, peyzaj, park, yeşil alan, tarım alanları, ormanlık alanlar, endüstriyel peyzaj, kentsel peyzaj alanları, turistik peyzaj alanları, yol peyzajı, kaldırım peyzajı alanlarında kullanılabilmektedir. Bu ürünler ile kendi bahçenizde çim alanı ve bitkilerle yapacağınız peyzaj tasarımını ayırarak farklı tasarımlar yapabilir ve bahçenizde hoş görüntüler elde edebilirsiniz.


Çim Ayracı Nerelerde Kullanılır?Genellikle toprak zemini ve çim alanı birbirinden ayırmak için kullanılır. Peyzaj tasarımlarında sıklıkla tercih edilir. Çim ve podima taşının kullanıldığı uygulamalarda ayırma amacıyla çokça kullanılır. Çim sınırlayıcı ürünler bahçe, peyzaj, park, yeşil alan, tarım alanları, ormanlık alanlar, endüstriyel peyzaj, kentsel peyzaj alanları, turistik peyzaj alanları, yol peyzajı, kaldırım peyzajı alanlarında kullanılabilmektedir. Bahçenizde yapacağınız farklı tasarımlarda çim sınırlayıcı ürünleri kullanarak daha net ve temiz görüntüler elde edebilirsiniz. Eğrisel hatların bulunduğu tasarımlarda esnek ürünler, düz hatların bulunduğu tasarımlarda ise sert çim ayırıcılar kullanılabilir. Kolay uygulanması ve düşük maliyetli olması sebebiyle çim sınırlayıcıları bahçenizde kullanarak yeni peyzaj tasarımları oluşturabilirsiniz.


En Ucuz Çim Sınırlayıcı Hangisidir?


En uygun fiyatlı çim ayraçları plastik malzemeden üretilmiş olanlardır. Plastik çim sınırlayıcıların esnek, sert ve led takılabilir gibi seçenekleri mevcuttur. En ucuz olan çim ayıracı esnek olanlardır. Yeşil, kahverengi, siyah, beyaz ve antrasit gri gibi renk seçenekleri mevcuttur. Plastik çim sınırlayıcılar kolay uygulanabilir ve düşük maliyetli olması sebebiyle peyzajda sıklıkla tercih edilir.


Bahçe Sınırlayıcı Nedir?

Bahçe sınırlayıcılar çim sınırlayıcı veya çim ayracı olarak da ifade edilmektedir. Genellikle toprak zemin ile çim alanı birbirinden ayırmak için kullanılır. Ayrıca peyzaj uygulamalarında farklı tasarımlar oluşturmak için de kullanılır. Bahçelerde bitkilerin oluşturduğu grup ile çim alanı birbirinden ayırmak için kullanılabilir. Ya da görsel olarak kullanılan podima taşı ile çim, toprak alanı veya sert zemini ayırmada da kullanılır. Bu ürünleri bahçenizde kendi zevkinize göre bir tasarım oluşturmak için tercih edebilirsiniz. Plastik çim ayraçlarının uygulama işlemi de kolaydır. Tasarımınıza göre şekil verilerek, içerisindeki kazıklar yardımıyla zemine sabitlenir.


Çim Sınırlayıcı Montaj, Bakım ve Tamiri

Çim Sınırlayıcı montajı nasıl yapılır? Çim Sınırlayıcı monte ve kurulum işlemi için lütfen bize ulaşınız. Çim Sınırlayıcı nasıl temizlenir? Çim Sınırlayıcı bakımı hakkında bilgi almak için bizi arayabilirsiniz. Çim Sınırlayıcı tamiri için sizi yetkili servise yönlendireceğiz.


Çim Ayırıcı Kazık 15 cm Sabitleme Kazığı 50 ad.

Çim Ayırıcı Kazık 15 cm Sabitleme Kazığı 50 ad.

Çim Ayırıcı Kazık 15 cm Sabitleme KazığıPlastik çim sınırlayıcı ve ayırıcı ürünler için 15 cm yüksek..

201,65TL Vergiler Hariç: 170,89TL

Çim Koruyucu Hücresel Zemin Izgarası 1 m2

Çim Koruyucu Hücresel Zemin Izgarası 1 m2

Çim Koruyucu Hücresel Zemin IzgarasıPlastik çim koruyucu ızgara, hücresel petek yapısı sayesinde yay..

321,41TL Vergiler Hariç: 272,38TL

Dekoratif Çim Seperatörü Lale Desenli

Dekoratif Çim Seperatörü Lale Desenli

Dekoratif Çim Seperatörü Lale Desenli 1 mtülPlastik çim seperatörü  bitki kökleri, çim alan, cü..

414,78TL Vergiler Hariç: 351,51TL

Galvaniz Metal Esnek Çim Sınırlayıcı 2 mt

Galvaniz Metal Esnek Çim Sınırlayıcı 2 mt

Galvaniz Metal Esnek Çim Sınırlayıcı h:10 cm 2 mtGalvaniz metal esnek ve sert çim sınırlayıcı olarak..

226,52TL Vergiler Hariç: 191,97TL

Geocell Hücresel Dolgu Sistemi 1 m2

Geocell Hücresel Dolgu Sistemi 1 m2

Geocell Hücresel Dolgu SistemleriHücresel Dolgu Sistemi 3D yapıya sahip petek dokulu, yüksek yoğunlu..

223,84TL Vergiler Hariç: 189,70TL

Led Takılabilir Plastik Çim Sınırlayıcı 25 mt Siyah

Led Takılabilir Plastik Çim Sınırlayıcı 25 mt Siyah

Led Takılabilir Plastik Çim Sınırlayıcı 25 mt Siyah EsnekNeon led takılabilir plastik çim sınırlayıc..

1.659,11TL Vergiler Hariç: 1.406,02TL

Led Takılabilir Plastik Çim Sınırlayıcı 25 mt Yeşil

Led Takılabilir Plastik Çim Sınırlayıcı 25 mt Yeşil

Led Takılabilir Plastik Çim Sınırlayıcı 25 mt Yeşil EsnekBitkiler, çim alan, cüruf, malç, dolomit ta..

1.659,11TL Vergiler Hariç: 1.406,02TL

Ledli Esnek Plastik Çim Ayırıcı Beyaz

Ledli Esnek Plastik Çim Ayırıcı Beyaz

Ledli Esnek Plastik Çim Ayırıcı BeyazPlastik çim ayracı ya da peyzaj sınırlayıcılar özellikle çim sı..

1.862,67TL Vergiler Hariç: 1.578,53TL

Ledli Strong Çim Sınırlayıcı 25 mt Beyaz

Ledli Strong Çim Sınırlayıcı 25 mt Beyaz

Ledli Strong Çim SınırlayıcıNeon led takılabilir özellikte beyaz renk sert çim sınırlayıcı ürün ile ..

2.107,55TL Vergiler Hariç: 1.786,06TL

Ledli Strong Çim Sınırlayıcı 25 mt Siyah

Ledli Strong Çim Sınırlayıcı 25 mt Siyah

Ledli Strong Çim Sınırlayıcı 25 mt SiyahNeon led takılabilir sert plastik çim sınırlayıcı. Bitkiler,..

1.659,49TL Vergiler Hariç: 1.406,35TL

Ledli Strong Çim Sınırlayıcı 25 mt Yeşil

Ledli Strong Çim Sınırlayıcı 25 mt Yeşil

Ledli Strong Çim Sınırlayıcı 25 mt YeşilNeon led takılabilir sert plastik çim sınırlayıcı aynı zaman..

1.656,04TL Vergiler Hariç: 1.403,43TL

Plastik Çim Ayırıcı Düz 25 mt Siyah

Plastik Çim Ayırıcı Düz 25 mt Siyah

Plastik Çim Ayırıcı Düz 25 mt SiyahÜrün 2,5 mt uzunluğundadır.Kolide 10 adet bulunmaktadır.Plastik ç..

1.252,75TL Vergiler Hariç: 1.061,65TL

Plastik Çim Ayırıcı Düz 25 mt Yeşil

Plastik Çim Ayırıcı Düz 25 mt Yeşil

Plastik Çim Ayırıcı Düz 25 mt Yeşil Ürün 2,5 m uzunluğundadır. Kolide 10 adet bulunmaktadır.Pla..

1.252,75TL Vergiler Hariç: 1.061,65TL

Plastik Çim Ayırıcı Düz Beyaz

Plastik Çim Ayırıcı Düz Beyaz

Plastik Çim Ayırıcı Düz BeyazPlastik çim ayırıcı ya da peyzaj sınırlayıcılar özellikle çim ile bitki..

1.829,00TL Vergiler Hariç: 1.550,00TL

Plastik Çim Sınırlayıcı Esnek 25 mt Beyaz

Plastik Çim Sınırlayıcı Esnek 25 mt Beyaz

Beyaz renk plastik çim sınırlayıcı. Bahçenizde çimleri ve taş alanlarını ayırmanıza imkan verir. Yür..

1.595,17TL Vergiler Hariç: 1.351,84TL

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 21 (2 Sayfa)